Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Poppins Bench III - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Poppins Bench III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Poppins Bench III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Poppins Bench III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Poppins Bench III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (248)

29841 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
  • Michel van Overbeeke (1942)
Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen71 cm x 98 cm (h x b)
Lijst95 cm x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagee.a.

Michel van Overbeeke (1942)

Alle items van deze kunstenaar(15)
FA. (248)

29841 verkochte items
123 cm
95 cm
98 cm
71 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-04-2020 om 16:47
Eindtijd:20-04-2020 om 21:56
Biedingen (17)
cevadu
20 apr. / 21:51
€ 150
Pavane
20 apr. / 21:51
€ 150
cevadu
20 apr. / 21:48
€ 140
Pavane
20 apr. / 21:48
€ 130
cevadu
20 apr. / 21:46
€ 120
Pavane
20 apr. / 21:44
€ 110
cevadu
20 apr. / 21:44
€ 100
Pavane
20 apr. / 21:44
€ 95
cevadu
20 apr. / 21:43
€ 85
Pavane
20 apr. / 21:43
€ 75
cevadu
17 apr. / 12:26
€ 65
darius
17 apr. / 12:26
€ 55
darius
08 apr. / 23:36
€ 31
Mar10
08 apr. / 23:36
€ 26
darius
06 apr. / 18:31
€ 11
nelleke1958
06 apr. / 18:31
€ 6
nelleke1958
06 apr. / 17:16
€ 1