Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - - Verkocht

Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 24,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!Antoon Hemert - Kleurenets - Rustig Straatje - kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Antoon Hemert (1883-1944)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
Lijst41.2 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurenets - Rustig Straatje - van Antoon Hemert. Uitgevoerd in de stijl van Anton Pieck rond 1920-1930.  In zeer goede conditie en voorzien van verbronsde houten lijst en glazen plaat. Met de hand gesigneerd rechts onderin en voorzien van titel links onderin.

Zowel het werk als de lijst en de passe partout zijn in prima onbeschadigde conditie

Antoon Hemert (1883-1944)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
32 cm
41.2 cm
21 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 24,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2020 om 11:52
Eindtijd:14-12-2020 om 19:16
Biedingen (7)
Biker
10 dec. / 00:23
€ 21
Armando
10 dec. / 00:22
€ 16
Biker
10 dec. / 00:22
€ 15
Armando
09 dec. / 21:40
€ 10
Biker
09 dec. / 21:40
€ 5
Armando
09 dec. / 21:30
€ 3
Biker
08 dec. / 17:09
€ 1