Martin Engelman - Kleurenlitho - 1967

Martin Engelman - Kleurenlitho - 1967 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman - Kleurenlitho - 1967 kopen? Bied vanaf 45!Martin Engelman - Kleurenlitho - 1967 kopen? Bied vanaf 45!Martin Engelman - Kleurenlitho - 1967 kopen? Bied vanaf 45!Martin Engelman - Kleurenlitho - 1967 kopen? Bied vanaf 45!
  • Martin Engelman (1924-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurlitho door Martin Engelman. Jaar: 1967. Nummer: 133/190. Afmetingen blad: H56 x B76cm. Afmetingen voorstelling: H46.5 x B51cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. In de linker onderhoek zit een klein vouwtje. Bij inlijsting valt deze onder het passe-partout.

Martin Engelman (1924-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (291)
76 cm
56 cm
Starttijd:10-02-2022 om 09:15
Eindtijd:19-02-2022 om 20:48
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland