Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT - Verkocht

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer fraaie en grote kleurenlitho van Karel Appel.

Afmeting blad  82 x 64 cm in nieuwstaat.

Het werk is in de steen gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2022 om 07:54
Eindtijd:12-08-2022 om 21:06
JeroenM
06 aug. / 12:55
€ 85