Hans Koopman - kleurenlitho - 'Rotterdam lithostad IV' - Oplage 30 exemplaren (Eigen druk) - Verkocht

Hans Koopman - kleurenlitho - 'Rotterdam lithostad IV' - Oplage 30 exemplaren (Eigen druk) kopen? Bied vanaf 60!
Hans Koopman - kleurenlitho - 'Rotterdam lithostad IV' - Oplage 30 exemplaren (Eigen druk) kopen? Bied vanaf 60!Hans Koopman - kleurenlitho - 'Rotterdam lithostad IV' - Oplage 30 exemplaren (Eigen druk) kopen? Bied vanaf 60!Hans Koopman - kleurenlitho - 'Rotterdam lithostad IV' - Oplage 30 exemplaren (Eigen druk) kopen? Bied vanaf 60!Hans Koopman - kleurenlitho - 'Rotterdam lithostad IV' - Oplage 30 exemplaren (Eigen druk) kopen? Bied vanaf 60!
  • Hans Koopman (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30 exemplaren (Eigen druk)
Mooi werk van Hans Koopman, gemaakt in zijn eigen Rotterdam.

Het werk verkeert in goede conditie.

Door de kunstenaar gesigneerd en genummerd met potlood.

Hans Koopman (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

675 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
42 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 11:14
Eindtijd:28-08-2020 om 20:23
Eefiek
28 aug. / 15:15
€ 60