Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 - Verkocht

Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!
  • Jeroen Hermkens (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Jeroen Hermkens, bekend om zijn impressionistische stadsgezichten.

Keurige drukkwaliteit. Het werk verkeert in zeer goede conditie.

Jeroen Hermkens (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

675 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-02-2020 om 16:32
Eindtijd:06-03-2020 om 22:22
bdekort
06 mrt. / 16:00
€ 80