Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMICI Handgesigneerd. - Verkocht

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMICI Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer exclusieve offset-litho van Bruno Bruni.

afmeting blad  80 x 60 cm  in nieuwstaat  (past in standaardlijst )

handgesigneerd.

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(17)
FA. (34)

2007 verkochte items
60 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:13-12-2019 om 07:59
Eindtijd:20-12-2019 om 22:18
580314
20 dec. / 22:10
€ 85