Alfred Cohen - Kleurenoffset-litho KLAPROZEN Handgesigneerd. - Verkocht

Alfred Cohen - Kleurenoffset-litho KLAPROZEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 25!
  • Alfred Cohen (1920-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleurenoffset-litho van Alfred Cohen.

Afmeting blad   64 x 44 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Alfred Cohen (1920-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
44 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2022 om 12:51
Eindtijd:01-07-2022 om 19:04
Waal2
01 jul. / 17:31
€ 25