Jan Cremer - Kleurenzeefdruk BALLERINA-P Handgesigneerd--INGELIJST!!! - Verkocht

Jan Cremer - Kleurenzeefdruk BALLERINA-P Handgesigneerd--INGELIJST!!! kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Sneekkunst
FA. (3)

Lid sinds 2020
85 verkochte items
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 118 cm (h x b)
Lijst105 cm x 144 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Zeer exclusief ingelijste kleurenzeefdruk van Jan Cremer uit 1971.

Afmeting aluminium lijst  144 x 105 cm  in zeer goede staat.

Het werk is handgesigneerd en genummerd  31/40

Oneffenheden aan de lijst worden niet omschreven.

Jan Cremer (1940)

Alle items van deze kunstenaar(37)
Geplaatst door  Sneekkunst
FA. (3)

Lid sinds 2020
85 verkochte items
144 cm
105 cm
118 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-08-2020 om 14:48
Eindtijd:11-09-2020 om 19:03
Biedingen (7)
wilfred64
08 sep. / 16:31
€ 200
postart
08 sep. / 16:31
€ 200
wilfred64
07 sep. / 09:47
€ 190
KiewitKunst
03 sep. / 23:45
€ 180
duif
03 sep. / 23:45
€ 170
KiewitKunst
31 aug. / 10:07
€ 160
herman1951
30 aug. / 20:15
€ 150