Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk CARNAVAL Handgesign. - Verkocht

Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk CARNAVAL Handgesign. kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Jan Peter van Opheusden.

Afmeting blad  65 x 65 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd EA  exemplaar.

Jan Peter van Opheusden (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Sneekkunst
FA. (3)

Lid sinds 2020
85 verkochte items
65 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2020 om 08:35
Eindtijd:01-01-2020 om 20:25
V0S0
01 jan. / 18:01
€ 45