Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS Handgesigneerd. - Verkocht

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Prachtige kleurenzeefdruk van Henk van Vessem.

afmeting blad  90 x 70 cm  in perfecte staat.

handgesigneerd en genummerd  oplage 120ex.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:01-11-2019 om 09:01
Eindtijd:05-11-2019 om 21:21
bmissoul
05 nov. / 19:48
€ 45