Espen Hagen - Kleurenzeefdruk INDIAAN ROOD Handgesigneerd. - Verkocht

Espen Hagen - Kleurenzeefdruk INDIAAN ROOD Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Espen Hagen (1964-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke kleurenzeefdruk van Espen Hagen
Afmeting blad  25 x 25 cm  in perfecte staat.
Handgesigneerd .

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(12)
FA. (34)

2005 verkochte items
25 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:27-12-2018 om 09:18
Eindtijd:04-01-2019 om 19:06
Biedingen (4)
Mariokoppies
04 jan. / 18:28
€ 17
ARTDiemen
04 jan. / 13:36
€ 12
Mieps
04 jan. / 13:36
€ 8
ARTDiemen
31 dec. / 14:49
€ 1