Piet Warffemius - Kleurenzeefdruk - 'Nachtgroei' - 2008 - Verkocht

Piet Warffemius - Kleurenzeefdruk - 'Nachtgroei' - 2008 kopen? Bied vanaf 120!
Piet Warffemius - Kleurenzeefdruk - 'Nachtgroei' - 2008 kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius - Kleurenzeefdruk - 'Nachtgroei' - 2008 kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius - Kleurenzeefdruk - 'Nachtgroei' - 2008 kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius - Kleurenzeefdruk - 'Nachtgroei' - 2008 kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius - Kleurenzeefdruk - 'Nachtgroei' - 2008 kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius - Kleurenzeefdruk - 'Nachtgroei' - 2008 kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius - Kleurenzeefdruk - 'Nachtgroei' - 2008 kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius - Kleurenzeefdruk - 'Nachtgroei' - 2008 kopen? Bied vanaf 120!
  • Piet Warffemius (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van de hand van Piet Warffemius.
Door hem gesigneerd, getiteld en gedateerd met potlood.

Piet Warffemius (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

675 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
70 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 10:58
Eindtijd:30-08-2020 om 21:06
2407
22 aug. / 21:40
€ 120