Shunyam - Kleurenzeefdruk SNUITJE Handgesigneerd - Verkocht

Shunyam - Kleurenzeefdruk SNUITJE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Shunyam (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Leuke kleurenzeefdruk van Shunyam
afm blad  24x28 cm  in perfecte staat
handgesigneerd

Shunyam (1953)

Alle items van deze kunstenaar(5)
FA. (34)

2007 verkochte items
24 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:03-08-2018 om 15:47
Eindtijd:07-08-2018 om 20:16
avosel03
04 aug. / 15:52
€ 25