Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 - Verkocht

Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 55!
  • Max Bill (1908-1994)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1972
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Max Bill.

Afmeting werk  65x65 cm in nieuwstaat.

Het werk is niet gesigneerd.

Max Bill (1908-1994)

ZwitsersZwitsersAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1099 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
65 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2022 om 07:55
Eindtijd:12-08-2022 om 21:20
AndreHofman
11 aug. / 13:22
€ 55