Clemens Briels - Kleurenzeefdruk LIFE IS NOTHING BUT A SPEC OF SAND--GROOT!!! - Verkocht

Clemens Briels - Kleurenzeefdruk LIFE IS NOTHING BUT A SPEC OF SAND--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 425!

Verkoopprijs: € 488,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1980 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Clemens Briels (1946)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen95 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Zeer bijzondere en grote kleurenzeefdruk van Clemens Briels.

afmeting blad  100x95 cm  in zeer goede staat.

handgesigneerd en genummerd  oplage 125ex.

het nummer kan afwijken van de foto.

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(17)
FA. (34)

1980 verkochte items
100 cm
95 cm
Dit item is verkocht voor 488,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-11-2019 om 09:16
Eindtijd:03-05-2020 om 07:52
axelsmits
02 mei / 22:01
€ 425