FA. (4)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk TESTAROSSA Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk TESTAROSSA Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 699!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1978 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 cm x 81 cm (h x b)
Lijst84 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Prachtige ingelijste Kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting nieuwe zeer luxe zilverkleurige houten lijst   93 x 84 cm.

Het werk is een Handgesigneerd EA  exemplaar.

De foto is wat troebel maar dat komt door het glas.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(81)
FA. (34)

1978 verkochte items
93 cm
84 cm
81 cm
72 cm
Starttijd:18-06-2022 om 08:41
Eindtijd:24-06-2022 om 20:48
Openingsbod€ 699
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
VerzendingAlleen per koerier