Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
ANTH V BEEK
LANDSCHAP BIJ HAARLEM
OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 17 X 34 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER
IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 26 X 43 CM
goede staat
kleine meesters hebben grote toekomst
Starttijd | 3-2-2015 om 19:37 |
Eindtijd | 15-2-2015 om 19:37 |