Knappe Ets "Munttoren en Hotel de l'Europe Amsterdam" Johannes Josseaud - Verkocht

Knappe Ets "Munttoren en Hotel de l'Europe Amsterdam" Johannes Josseaud  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Knappe Ets "Munttoren en Hotel de l'Europe Amsterdam" Johannes Josseaud  kopen? Bied vanaf 1!Knappe Ets "Munttoren en Hotel de l'Europe Amsterdam" Johannes Josseaud  kopen? Bied vanaf 1!Knappe Ets "Munttoren en Hotel de l'Europe Amsterdam" Johannes Josseaud  kopen? Bied vanaf 1!Knappe Ets "Munttoren en Hotel de l'Europe Amsterdam" Johannes Josseaud  kopen? Bied vanaf 1!Knappe Ets "Munttoren en Hotel de l'Europe Amsterdam" Johannes Josseaud  kopen? Bied vanaf 1!Knappe Ets "Munttoren en Hotel de l'Europe Amsterdam" Johannes Josseaud  kopen? Bied vanaf 1!Knappe Ets "Munttoren en Hotel de l'Europe Amsterdam" Johannes Josseaud  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilder : Johannes Josseaud 1880-1935
Titel/Voorstelling : "Amsterdam Montelbaanstoren"
Datering : omstreeks 1910
Medium / Techniek : ets op papier
Maten : 36 x 28 cm (papier) en 25 x 15 cm (voorstelling)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:10-02-2018 om 14:55
Eindtijd:24-02-2018 om 22:55
Biedingen (8)
Duyn0908
24 feb. / 21:34
€ 20
Raoel
24 feb. / 21:34
€ 18
Duyn0908
24 feb. / 21:33
€ 16
Raoel
24 feb. / 21:33
€ 14
Duyn0908
12 feb. / 23:04
€ 12
TripleR
12 feb. / 23:04
€ 10
TripleR
12 feb. / 18:50
€ 3
Duyn0908
10 feb. / 16:05
€ 1