FA. (3)

Ko Oosterkerk - Deur 1969

Ko Oosterkerk - Deur 1969 kopen? Bied vanaf 125!
Ko Oosterkerk - Deur 1969 kopen? Bied vanaf 125!Ko Oosterkerk - Deur 1969 kopen? Bied vanaf 125!Ko Oosterkerk - Deur 1969 kopen? Bied vanaf 125!Ko Oosterkerk - Deur 1969 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Cemhamers
FA. (1)

Lid sinds 2020
16 verkochte items
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
Jaartal1969
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Gesigneerd en genummerd: 93/190: ets, aquatint

goed

Ko Oosterkerk (1928-2012)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Cemhamers
FA. (1)

Lid sinds 2020
16 verkochte items
50 cm
70 cm
Starttijd:20-01-2021 om 21:41
Eindtijd:03-02-2021 om 22:56
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa