Ko Oosterkerk - Sporen '20'

Ko Oosterkerk - Sporen '20' kopen? Bied vanaf 225!
Ko Oosterkerk - Sporen '20' kopen? Bied vanaf 225!Ko Oosterkerk - Sporen '20' kopen? Bied vanaf 225!Ko Oosterkerk - Sporen '20' kopen? Bied vanaf 225!Ko Oosterkerk - Sporen '20' kopen? Bied vanaf 225!Ko Oosterkerk - Sporen '20' kopen? Bied vanaf 225!Ko Oosterkerk - Sporen '20' kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekDroge Naald
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
Lijst95 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/5
Prachtige grote prent van de meester van het zwart.

Gekocht in 1984 bij galerie "De nieuwe weg" , Doorn.

Klein vochtvlekje in de marge, te zien op foto, rechts onder.

klein vlekje in papier rechtsonder in de marge

Ko Oosterkerk (1928-2012)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
74 cm
95 cm
55 cm
70 cm
Starttijd:12-05-2022 om 10:06
Eindtijd:19-05-2022 om 21:03
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie