Ko Oosterkerk, Tussen het gras, ets,1983 - Verkocht

Ko Oosterkerk, Tussen het gras, ets,1983 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 200!
Elio Martinelli - Model 660Design
  • Openingsbod € 200
Jan Cremer - Tulips kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer - TulipsGrafiek na 1900
  • Openingsbod € 200
Senufo - Kalao ( neushoorn vogel ) kopen? Bied vanaf 100!
Senufo - Kalao ( neushoorn vogel )Etnografica
  • Openingsbod € 100
Ashanti - Ashanti paar kopen? Bied vanaf 50!
Ashanti - Ashanti paarEtnografica
  • Huidig bod € 50
Ko Oosterkerk, Tussen het gras, ets,1983 kopen? Bied vanaf 1!Ko Oosterkerk, Tussen het gras, ets,1983 kopen? Bied vanaf 1!Ko Oosterkerk, Tussen het gras, ets,1983 kopen? Bied vanaf 1!Ko Oosterkerk, Tussen het gras, ets,1983 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Gekocht van de kunstenaar uit de serie: "Tussen het gras". !983. Gesigneerd en H.C.

Afm.: 10 x 10 cm.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:22-02-2018 om 11:18
Eindtijd:01-03-2018 om 11:18
optica
27 feb. / 10:40
€ 1