Ko Oosterkerk - Tussen het gras

Ko Oosterkerk - Tussen het gras kopen? Bied vanaf 50!
Ko Oosterkerk - Tussen het gras kopen? Bied vanaf 50!Ko Oosterkerk - Tussen het gras kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen8 cm x 6.5 cm (h x b)
Passe-partout43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C.
fraai zwart-wit etsje ("Zwart is een kleur!")

rechtstreeks van kunstenaar gekocht

Ko Oosterkerk (1928-2012)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
33 cm
43 cm
6.5 cm
8 cm
Starttijd:20-02-2022 om 11:33
Eindtijd:27-02-2022 om 22:39
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland