Ko Oosterkerk - Vercors III

Ko Oosterkerk - Vercors III kopen? Bied vanaf 75!
Ko Oosterkerk - Vercors III kopen? Bied vanaf 75!Ko Oosterkerk - Vercors III kopen? Bied vanaf 75!Ko Oosterkerk - Vercors III kopen? Bied vanaf 75!Ko Oosterkerk - Vercors III kopen? Bied vanaf 75!Ko Oosterkerk - Vercors III kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen65 cm x 64 cm (h x b)
Passe-partout75 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/15
Fraaie, groot formaat vroege ets van de meester van het zwart.

Prent is gaaf; heeft altijd in map gezeten.

Passe-partout is beschadigd en moet worden vervangen.

Ko Oosterkerk (1928-2012)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
74 cm
75 cm
64 cm
65 cm
Starttijd:18-04-2022 om 15:53
Eindtijd:30-04-2022 om 19:27
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie