KOEIEN IN DE WEIDE door TERHELL - Verkocht

KOEIEN IN DE WEIDE door TERHELL kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

KOEIEN IN DE WEIDE door TERHELL kopen? Bied vanaf 1!KOEIEN IN DE WEIDE door TERHELL kopen? Bied vanaf 1!KOEIEN IN DE WEIDE door TERHELL kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Adriaan Terhell (1863-1949)
TypeTekening / Aquarel

A TERHELL

KOEIEN IN DE WEIDE

AQUAREL IN DE MAAT 27 X 35 CM

GESIGNEERD ONDER TERHELL

ZONDER LIJST

STAAT IS GOED , PAAR KLEINE VLEKJES

VERZENDEN AANGETEKEND

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:03-01-2018 om 19:31
Eindtijd:14-01-2018 om 20:41
Biedingen (12)
Den_Olden_Vos
14 jan. / 20:31
€ 30
mdorhout
14 jan. / 20:30
€ 25
Den_Olden_Vos
14 jan. / 20:30
€ 20
Den_Olden_Vos
14 jan. / 20:29
€ 17
mdorhout
14 jan. / 20:25
€ 15
Den_Olden_Vos
14 jan. / 20:20
€ 13
flemmers01
12 jan. / 13:04
€ 11
eloy2013
12 jan. / 13:03
€ 9
flemmers01
12 jan. / 13:03
€ 7
eloy2013
12 jan. / 13:02
€ 5
flemmers01
12 jan. / 13:02
€ 3
eloy2013
06 jan. / 20:52
€ 1