Koen Ebeling Koning - Zonder titel

Koen Ebeling Koning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Koen Ebeling Koning (1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeefdruk op hand geschept papier

Koen Ebeling Koning (1968)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
81 cm
61 cm
Starttijd:08-08-2022 om 11:14
Eindtijd:17-08-2022 om 21:03
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieLathum, Nederland