Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Joseph Beuys - 7000 Eichen Documenta 7 Kassel
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
KOEN TASELAAR 2008 IMAGINARY BANBLAND
ZEEFDRUK 11/30
ZIE PRIJZEN op GOOGLE
KAN WORDEN VERSTUURD
Starttijd | 28-9-2013 om 10:21 |
Eindtijd | 6-10-2013 om 10:21 |