Koen Vermeule - Zeefdruk - Hangout - Verkocht

Koen Vermeule - Zeefdruk - Hangout kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 295,00

Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
  • Koen Vermeule (1965)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer grote zeefdruk van Koen Vermeule van maar liefst 122 x 162 cm. Zeer mooi uitgevoerd op zwaar papier in een kleine oplage. Galeriewaarde 1250-1500 euro.

Titel: Hangout
Jaartal: 2006
Afmetingen: 122 cm x 162 cm
Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Materiaal: Zeefdruk
Ingelijst: Nee
Herkomst: Uitgebracht in de Precious Prints serie.

Verzendkosten:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan in Eindhoven op afspraak, zonder extra kosten.

Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België met een koerier. Kosten zijn 40 euro binnen NL.

(Muv de Eilanden, Zeeuws Vlaanderen, Groningen en Friesland). Voor deze gebieden en België, prijs op aanvraag.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.

U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken.

Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:21-02-2013 om 19:34
Eindtijd:07-03-2013 om 19:34
pieterdis
06 mrt. / 21:42
€ 295