Martien Groeneveld - Koning bij de kapper

Martien Groeneveld - Koning bij de kapper kopen? Bied vanaf 40!
Martien Groeneveld - Koning bij de kapper kopen? Bied vanaf 40!Martien Groeneveld - Koning bij de kapper kopen? Bied vanaf 40!Martien Groeneveld - Koning bij de kapper kopen? Bied vanaf 40!Martien Groeneveld - Koning bij de kapper kopen? Bied vanaf 40!Martien Groeneveld - Koning bij de kapper kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Martien Groeneveld (1947)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
Lijst41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze Oost-Indische pentekening is rechtsonder op de passepartout gesigneerd. Het werk is ingelijst met passepartout en zit achter glas. Het werk is in zeer goede staat, de aluminium wissellijst heeft wat gebruikssporen.

Martien Groeneveld (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
31 cm
41 cm
20 cm
27 cm
Starttijd:11-01-2022 om 11:05
Eindtijd:25-01-2022 om 22:00
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland