Konrad Schüler. -Traumsequenz- Lithografie uit 1973. - Verkocht

 Konrad Schüler. -Traumsequenz-  Lithografie uit 1973. kopen? Bied vanaf 47!

Verkoopprijs: € 47,00

 Konrad Schüler. -Traumsequenz-  Lithografie uit 1973. kopen? Bied vanaf 47! Konrad Schüler. -Traumsequenz-  Lithografie uit 1973. kopen? Bied vanaf 47!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Konrad Schüler (1938)
GesigneerdHandgesigneerd

Konrad Schüler.

Een sprookjesachtig werk.

Titel: Traumsequenz.

Afmetingen blad: 68 x 51,5 cm.

Afmetingen beeld: 49,5 x 39,5 cm.

Signatuur: r.o. Gesigneerd in potlood.

Oplage: l.o. 130 / 300.

Jaar: 1973.

Materiaal: Lithografie in de offsettechniek van een werk in de gemengde techniek.

Conditie: Het beeld is uitstekend. Verder in redelijke staat. Witranden zijn licht verkleurd. Is waarschijnlijk eerder zonder passe partout ingelijst geweest. Met en nieuwe lijst en passe partout is dit bijzonder fraai werk.

Verzending: Binnen Nederland met Post.nl (Track en Trace) € 12,50. Naar België € 20,-

Dit item is verkocht voor 47,00
Starttijd:03-08-2017 om 17:21
Eindtijd:14-08-2017 om 21:21
jura
04 aug. / 13:42
€ 47