Koos Dalstra - Koos Dalstra : Acrylverf op doek – Corgy – 95 x 95 cm - 1991 - Verkocht

Koos Dalstra : Acrylverf op doek – Corgy – 95 x 95 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 1!

Koos Dalstra : Acrylverf op doek – Corgy – 95 x 95 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 1!Koos Dalstra : Acrylverf op doek – Corgy – 95 x 95 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 1!Koos Dalstra : Acrylverf op doek – Corgy – 95 x 95 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 1!Koos Dalstra : Acrylverf op doek – Corgy – 95 x 95 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 1!Koos Dalstra : Acrylverf op doek – Corgy – 95 x 95 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 1!Koos Dalstra : Acrylverf op doek – Corgy – 95 x 95 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 1!Koos Dalstra : Acrylverf op doek – Corgy – 95 x 95 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 1!
  • Koos Dalstra (1950)

Een groot werk uit 1991 van de Nederlandse kunstenaar en dichter Koos Dalstra (1950).

Gesigneerd op de achterkant onder zijn kunstenaarsnaam “Dalstar”, geschreven als “Dal*”.

Op de achterkant staat ook de titel geschreven: “Corgy”.

Geschilderd op linnen doek, gespannen op een houten spieraam.

Niet ingelijst. Het werk kan ook zo aan de muur.

Afmetingen: 95 x 95 cm.

Herkomst: Gallery Donkersloot, Amsterdam.

Conditie: Het werk is in zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Jacobus Willem (Koos) Dalstra (Leeuwarden, 18 oktober 1950) is een Nederlands dichter en beeldend kunstenaar. Hij gebruikt het pseudoniem Dalstar, en maakte in de jaren tachtig deel uit van de door hem opgerichte Maximalen.

Dalstra groeide op in Sneek. Zijn vader was hoofd van de acquistie-afdeling van de Leeuwarder Courant. Dalstra studeerde sociologie aan de Rijksuniversiteit Groningen, en werd in de jaren tachtig onder de naam Dalstar bekend als dichter/performer. Hij schreef het manifest Maximale kunst (1984) dat als vertrekpunt geldt voor de kunstenaarsgroep de Maximalen.

In de jaren negentig woonde Dalstra in Amsterdam en was hij bevriend met de kunstenaar Rob Scholte. Nadat deze slachtoffer was geworden van een aanslag beschuldigde hij Dalstra ervan de dader te zijn. Een proces wegens smaad was het gevolg. Scholte werd veroordeeld tot schadevergoeding, maar ging in hoger beroep.

Dalstra woont en werkt tegenwoordig in Vlissingen. In 2009 was hij kandidaat voor de functie van stadsperformer van Leeuwarden.

(bron: Wikipedia)

Titel: “Corgy”.

Kunstenaar: Koos Dalstra.

Techniek: Acrylverf op linnen doek.

Jaartal: 1991.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: 95 x 95 cm.

Gesigneerd: Verso.

Conditie: Het werk is in zeer goede staat..

Zie ook de foto’s.

Kan zo aan de muur.

Afhandeling:

Let op:

-Het werk zal afgehaald moeten worden (in Amsterdam).

Vanwege het formaat kan dit werk niet verzonden worden.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Koos Dalstra (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd30-1-2018 om 18:21
Eindtijd11-2-2018 om 21:56
Biedingen (19)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken