Koos Stikvoort - olieverf - Mandje met pruimen - Verkocht

Koos Stikvoort - olieverf - Mandje met pruimen kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Koos Stikvoort - olieverf - Mandje met pruimen kopen? Bied vanaf 225!Koos Stikvoort - olieverf - Mandje met pruimen kopen? Bied vanaf 225!Koos Stikvoort - olieverf - Mandje met pruimen kopen? Bied vanaf 225!Koos Stikvoort - olieverf - Mandje met pruimen kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Koos Stikvoort (1891-1975)

Olieverf op boardpaneel uit 1972. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Paneelmaat 21,5 x 28,5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 31 x 37 cm.

Koos Stikvoort is geboren te Amsterdam in 1891 en overleden te Alkmaar in 1975.

Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:15-02-2016 om 14:21
Eindtijd:20-02-2016 om 19:21
bouwens44
19 feb. / 09:12
€ 225