Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/3

Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/3 kopen? Bied vanaf 90!
Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/3 kopen? Bied vanaf 90!Koos van der Sluys - ets, met zeer kleine oplage 2/3 kopen? Bied vanaf 90!
  • Koos van der Sluys (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/3
De ets heeft het fomaal van 77 X 57 cm.

De ets is in goede conditie

Koos van der Sluys (1920-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  iledere
FA. (15)

460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
38 cm
55 cm
Starttijd:02-06-2022 om 16:26
Eindtijd:07-06-2022 om 19:50
Openingsbod € 90
ObjectlocatieUtrecht, Nederland