Koos van Vlijmen, Abstracte compositie tegen rood, Kleurenlitho - Verkocht

Koos van Vlijmen, Abstracte compositie tegen rood, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 67,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Koos van Vlijmen, Abstracte compositie tegen rood, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Koos van Vlijmen, Abstracte compositie tegen rood, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Koos van Vlijmen, Abstracte compositie tegen rood, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Koos van Vlijmen, Abstracte compositie tegen rood, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3246 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Koos van Vlijmen (1909-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho door Koos van Vlijmen

Voorstelling van een abstracte compositie tegen een rode achtergrond

Losbladig, beeldmaat 40x27, bladmaat 50x33

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'van Vlijmen' en '53', gemonogrammeerd l.o. in de druk 'VV'

Annotatie en nummering m.o. en r.o. 'eigen druk' en '7-10'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 67,00
Starttijd:12-07-2017 om 10:46
Eindtijd:20-07-2017 om 19:46
Biedingen (3)
JosUljee
20 jul. / 19:37
€ 67
benhoek
20 jul. / 19:37
€ 62
JosUljee
20 jul. / 11:27
€ 45