Koos van Vlijmen, Vrije abstracte compositie, Kleurenlitho - Verkocht

Koos van Vlijmen, Vrije abstracte compositie, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Koos van Vlijmen, Vrije abstracte compositie, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Koos van Vlijmen, Vrije abstracte compositie, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Koos van Vlijmen, Vrije abstracte compositie, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Koos van Vlijmen, Vrije abstracte compositie, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Koos van Vlijmen (1909-1989)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Kleurenlitho door Koos van Vlijmen

Voorstelling van een vrije abstracte compositie in blauw/groen

Losbladig, beeldmaat 53x38, bladmaat 62x47

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'van Vlijmen '52'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:21-12-2016 om 22:24
Eindtijd:31-12-2016 om 15:24
houtsnede
31 dec. / 13:36
€ 35