Koos van Vlijmen - Zonder titel

Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Koos van Vlijmen (1909-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grafiekblad uit 1962 , geplakt in passe partout.
Blad is vergeeld.
Afmeting afbeelding. 45 x 55 cm.  Blad  53x 63 cm.   Passe partout  60,5 x 68 cm.

I.V.M.  grootte zijn de verzendkosten in de prijsklasse : zwaarder dan 10 kg.

Verzenden alleen binnen Nederland
ConditieRedelijk

Lichte verkleuring

Koos van Vlijmen (1909-1989)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (24)

266 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
63 cm
53 cm
Sluit over 5d 15u 43m 38s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:28-09-2022 om 21:35
Eindtijd:08-10-2022 om 20:30