Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Afbraak
Techniek: Ets
Afmeting Beeld 23,5 x 34,5 cm., blad 29,2 x 40,7 cm.
Oplage: 4 van 10
Jaar: 1969
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat, lichte vergeling papier door ouderdom.
Het werk wordt aangetekend verzonden.
Koosje Wagenaar is etser, graficus, schilder. Haar werk is vertegenwoordigd in de volgende bedrijfscollecties: Kunstcollectie KPN, Den Haag, TNT Post Kunstcollectie, Den Haag.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland |
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 7-2-2017 om 10:14 |
Eindtijd | 19-2-2017 om 20:14 |