Kor Bekker - Vrijen, vrijen kakkestoelemeien

Kor Bekker - Vrijen, vrijen kakkestoelemeien kopen? Bied vanaf 70!
Kor Bekker - Vrijen, vrijen kakkestoelemeien kopen? Bied vanaf 70!Kor Bekker - Vrijen, vrijen kakkestoelemeien kopen? Bied vanaf 70!Kor Bekker - Vrijen, vrijen kakkestoelemeien kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  rdjl80

5 verkochte items
  • Kor Bekker (1928-1980)
Jaartal1973
TechniekGravure
DragerMetaal
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer fraai werk, techniekdruk op metaal

Het werk is gedateerd 1973

De afmetingen bedragen 43 centimeter bij  33 centimeter

Rechtsonder (ingekrast) gesigneerd Kor Bekker ‘73

Het werk is ingelijst in een metalen lijst

Het werk is in goede staat

Kor Bekker (1928-1980)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  rdjl80

5 verkochte items
43 cm
33 cm
40 cm
30 cm

Starttijd:01-08-2020 om 15:44
Eindtijd:06-09-2020 om 22:08
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieKloetinge, Nederland