KORENSCHOVEN LADEN OP DEKSCHUIT - door NOLTEE - Verkocht

KORENSCHOVEN LADEN OP DEKSCHUIT - door NOLTEE kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

KORENSCHOVEN LADEN OP DEKSCHUIT - door NOLTEE kopen? Bied vanaf 275!KORENSCHOVEN LADEN OP DEKSCHUIT - door NOLTEE kopen? Bied vanaf 275!KORENSCHOVEN LADEN OP DEKSCHUIT - door NOLTEE kopen? Bied vanaf 275!KORENSCHOVEN LADEN OP DEKSCHUIT - door NOLTEE kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Cor Noltee (1903-1967)

COR NOLTEE

LADEN VAN DE KOREN SCHOVEN

OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 22 X 37 CM

Gesigneerd rechts onder C NOLTEE

GEKADERD IN EEN ANTIEK LIJSTJE IN DE MAAT 32 X 46 cm

SCHILDERIJ IN GOEDE ORGINELE STAAT ZONDER SCHADES

LIJSTJE HEEFT 1 SCHADE IN LINKER BOVEN HOEK, ontbreekt stukje

LIJST WORDT GRATIS MEEGELEVERD

VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET

AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Garantie:

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:09-11-2016 om 21:18
Eindtijd:18-11-2016 om 21:18
PhilipvanVeller
18 nov. / 21:08
€ 275