Niet of onleesbaar gesigneerd - Ambacht Volendam, handgedecoreerde schaal
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958
Charles Donker - ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
De vaas is in perfecte staat, hoogte 17,4 cm. Aan de onderzijde gesigneerd door Bertil Vallien. Verzendkosten voor de koper.
Starttijd | 20-8-2013 om 11:10 |
Eindtijd | 27-8-2013 om 11:10 |