Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946

Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!
Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje uit 1946 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
Alle items van deze verkoper (133)
  • Kuno Brinks (1908-1992)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1937
TechniekVaria
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
Afmetingen45 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Het blad is niet vergeeld maar schoon en helder, 45x54 cm, los geplaatst achter glas.

In een hardhouten lijst met lichte slijtschade (ca 50x60 cm).

Incl het boekwerkje door Cornelis Veth, 1946, in goede gebruikte staat.

in zeer goede gebruikte staat.

Kuno Brinks (1908-1992)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
54 cm
45 cm
Starttijd:26-06-2022 om 18:42
Eindtijd:10-07-2022 om 10:15
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland