Kuno Brinks, Ets, Dolomieten II - Verkocht

Kuno Brinks, Ets, Dolomieten II kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Kuno Brinks, Ets, Dolomieten II kopen? Bied vanaf 25!Kuno Brinks, Ets, Dolomieten II kopen? Bied vanaf 25!Kuno Brinks, Ets, Dolomieten II kopen? Bied vanaf 25!Kuno Brinks, Ets, Dolomieten II kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Kuno Brinks (1908-1992)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Fijnzinnige ets door Kuno Brinks

Voorstelling getiteld 'Dolomieten II'

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 7,5x6, bladmaat 11x9, p.p.maat 28x24

Gesigneerd in potlood r.o. 'Kuno Brinks', annotatie l.o. 'eigen druk'

Getiteld en gedateerd op passepartout 'Dolomieten II' en '1942'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:09-12-2016 om 20:08
Eindtijd:17-12-2016 om 21:08
vorstenbosch50
16 dec. / 12:01
€ 25