Kuno Brinks - Lavendelpluksters

Kuno Brinks - Lavendelpluksters kopen? Bied vanaf 100!
Kuno Brinks - Lavendelpluksters kopen? Bied vanaf 100!Kuno Brinks - Lavendelpluksters kopen? Bied vanaf 100!Kuno Brinks - Lavendelpluksters kopen? Bied vanaf 100!Kuno Brinks - Lavendelpluksters kopen? Bied vanaf 100!
  • Kuno Brinks (1908-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1939
Techniek Gravure
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 27.6 x 21.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gravure Lavendelpluksters van Kuno Brinks uit 1939.
Gesigneerd in potlood en betiteld in potlood: Lavendelpluksters eigen druk
los blad in goede staat, achter zuurvrij passe-partout.
Binnen Nederland € 7,25