Anke Peddemors - kunst voor in het kleinste kamertje tineke - Verkocht

Anke Peddemors - kunst voor in het kleinste kamertje tineke kopen? Bied vanaf 17!

Verkoopprijs: € 16,10 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

302 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2019
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Anke Peddemors 1947

Vanaf 1975 professioneel kunstenaar.

Opleiding Academie de Schans.

Onderwerpen: tot 1996 mens in de sport, daarna musici,

modellen, bloemen en geisha's.

Techniek: acryl op linnen.

www.ankepeddemors.com

Anke Peddemors (1947)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

302 verkochte items
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 16,10(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-02-2020 om 21:02
Eindtijd:17-04-2020 om 08:47
Breed3
17 apr. / 08:09
€ 14