FA. (1)

Kunstenaar onbekend, litho

Kunstenaar onbekend, litho kopen? Bied vanaf 45!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Impressionistische prent van een onbekende kunstenaar

Titel: onbekend
Jaar: onbekend
Techniek:  kleuren litho
Afmeting afbeelding: 32x39,5 cm op 53,5x70,5 cm

Oplage: 100 ex.

Gesigneerd en genummerd

Materiaal:  Stevig papier
Conditie:
In goede staat.

Verzendkosten:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Starttijd:04-01-2014 om 16:25
Eindtijd:18-01-2014 om 16:25
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieNederland