Niet of onleesbaar gesigneerd - Kunstenaar: onbekend, mogelijk P.J.A. Wagemans, havengezicht - Verkocht

 Kunstenaar: onbekend, mogelijk P.J.A. Wagemans, havengezicht kopen? Bied vanaf 1!

 Kunstenaar: onbekend, mogelijk P.J.A. Wagemans, havengezicht kopen? Bied vanaf 1! Kunstenaar: onbekend, mogelijk P.J.A. Wagemans, havengezicht kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

C466

Kunstenaar: onbekend, mogelijk P.J.A. Wagemans
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: havengezicht
Afmeting exclusief lijst (lxb): 60x100 cm

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis