Kunstmap met diverse abstracte gesigneerde werken - Verkocht

Kunstmap met diverse abstracte gesigneerde werken kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 115,00

Kunstmap met diverse abstracte gesigneerde werken kopen? Bied vanaf 115!Kunstmap met diverse abstracte gesigneerde werken kopen? Bied vanaf 115!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Kunstgalerie_Arterego
FA. (5)

38 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstmap met diverse abstracte gesigneerde werken

Kunstmap met diverse prachtige abstracte gesigneerde aquarellen, grafiek en ander werk uit de jaren ’60.

Gesigneerd: Ja
Ingelijst: Nee, wel passe-partout
Techniek: Verschillend: aquarel, grafiek, olieverf
Conditie:
Deze Kunstmap is in goede staat

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in pakket/koker. Afhalen in Amsterdam tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten.

Ongespecificeerd

FA. (5)

38 verkochte items
Dit item is verkocht voor 115,00
Starttijd:06-05-2014 om 17:15
Eindtijd:14-05-2014 om 17:15
jochemstraatman
11 mei / 23:42
€ 115