Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1924 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 31.12 x 40.80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
wie abgebildet, etwas vergilbt | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 3-7-2023 om 17:43 |
Eindtijd | 12-7-2023 om 21:31 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |