Andre Tigchelaar - kustwacht - Verkocht

Andre Tigchelaar - kustwacht kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Andre Tigchelaar - kustwacht kopen? Bied vanaf 30!Andre Tigchelaar - kustwacht kopen? Bied vanaf 30!Andre Tigchelaar - kustwacht kopen? Bied vanaf 30!Andre Tigchelaar - kustwacht kopen? Bied vanaf 30!Andre Tigchelaar - kustwacht kopen? Bied vanaf 30!Andre Tigchelaar - kustwacht kopen? Bied vanaf 30!Andre Tigchelaar - kustwacht kopen? Bied vanaf 30!Andre Tigchelaar - kustwacht kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  svsandv
FA. (2)

Lid sinds 2020
11 verkochte items
  • Andre Tigchelaar (1923-2011)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
Lijst70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstwerk van Tigchelaar uit 2002
In zeer goede staat.
Het liefst op te halen. Mocht u het kunstwerk willen laten versturen dan zijn de kosten hiervan voor de koper.

Andre Tigchelaar (1923-2011)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svsandv
FA. (2)

Lid sinds 2020
11 verkochte items
100 cm
70 cm
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-05-2020 om 16:33
Eindtijd:16-05-2020 om 20:13
Biedingen (5)
jakob007
15 mei / 20:47
€ 50
JHS
15 mei / 20:47
€ 45
jakob007
15 mei / 20:46
€ 40
JHS
15 mei / 20:46
€ 35
jakob007
10 mei / 10:52
€ 30