Kwame Akoto; schilderij(olieverf) ; Pr. minister Jos. Kwakou

Kwame Akoto

Geplaatst door  pekelder

1 verkochte items
  • Kwame Akoto

Almighty God (Ghana) Verkiezingsposter 60 x 65 cm. , Olieverf op hout.

Gesigneerd, unica

Verzendkosten voor rekening koper

Kwame Akoto

Geplaatst door  pekelder

1 verkochte items
Starttijd:01-02-2013 om 20:39
Eindtijd:08-02-2013 om 20:39
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederland